سی اس اس برای شما

بلک هت ۲۰۱۸/حمله به سخت افزار های حوزه IOT
بیست و یکمین کنفرانس بلک هت ۲۰۱۸ (Black Hat 2018)، برگزار شد. این کنفرانس از ۴ الی ۹ اوت، در شهر لاس ‌وگاس آمریکا در جریان بوده است. در این کنفرانس به موضوعات مهمی از جمله حمله به سخت‌افزار ها، پویش ‌های عملیات اطلاعات، تهدید به حملات سایبری و… به بحث و گفتگو گذاشته‌ شده است.

در جریان برگزاری این اجلاس سالن های مختلفی وجود داشت، از جمله شرکت اینفوسک (InfoSec) در قسمت تجاری این کنفرانس ۱۷ هزار نفر از کارشنان خود را آورده بود. همچنین طیف وسیعی از محصولات امنیتی توسط تولید کنندگان آنها ارائه شده است.

بهترین آموزش امنیت سایبری در کنفرانس

این کنفرانس بیش از ۲۰ سال است که برگزار می شود و در این دوره از آن کارشناسان اقدام به برگزاری نشست های آموزشی کرده اند. در این آموزش ها مسائلی مانند تست نفوذ همچنین آموزش برخی ماژول های منحصر به فرد با هدف شکل دادن به چشم انداز امنیت اطلاعات برای عموم انجام گرفت.

حملات سخت افزاری به ویژه در حوزه اینترنت اشیا

این موضوع توسط دو تن از کار شناسان به نام های «Josh Datko» و «Joe Fitzpatrick»  مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

تبیین مسائل مربوط به حوزه حملات سایبری به سخت افزارها دو روز به طول انجامید و تلاش شده است این موارد توسط توسعه دهندگان آنها بررسی و آموزش داده شود.

این دوره ها نیز با هدف امنیت برای محققان و علاقه مندان طراحی شده است که تمایل دارند به بینش عمیق تری نسبت به نحوه کارکرد آنها پیدا کنند.