سی اس اس برای شما

به گزارش کارگروه فناوری اطلاعات سی اس اس، به نقل از «techcrunch»؛ شرکت فورد در زمان برگزاری نمایشگاه CES 2018 اعلام کرد به عضویت برنامه‌ی خودروهای بی راننده «پُستمِیتس » (Postmates)، در آمده است.

شریف ماراکبی (Sherif Marakby)، معاون مدیر بخش وسایل نقلیه خودمختار و الکترونیکی فورد توضیح داد، هدف از اقدام بالا، کمک به کسب‌وکارهای کوچک است تا بتوانند با شرکت‌های بزرگ‌تر در زمینه‌هایی مانند حمل و نقل رقابت کنند. در نتیجه آن‌ها شانس بیشتری برای موفقیت خواهند داشت.

طرح بالا به فورد اجازه می‌دهد تا از دیدگاه فنی نحوه‌ی یکپارچه سازی پستمیتس با بستر خودروهای بی راننده را مورد بررسی قرار دهد. همچنین در قالب این طرح رابط کاربری، مدل فعل و انفعال مشتری‌ها و تجربه‌ی آن‌ها نسبت به درخواست هایی مانند حمل‌ونقل با وسایل نقلیه‌ی مستقل مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همکاری فورد و پستمیتس در طول ۲۰۱۸ ادامه خواهد داشت. در طول این برنامه فورد بستر مناسبی برای آزمایش و راه‌اندازی ناوگان خودروهای بی راننده به دست می‌آورد.

به علاوه اعلام شد فورد قصد دارد خودروهای خود را در شهرهای جدیدی نیز مورد آزمایش قرار بدهد. این کار اهداف مختلفی را دنبال می‌کند. برای نمونه در قالب این طرح به تحقیق شرکت «آرگو ای‌آی » (Argo AI) در زمینه‌ی بستر وسایل نقلیه‌ی مستقل کمک می‌شود.