سی اس اس برای شما

به گزارش کارگروه بین الملل سی اس اس؛ قرارداد میان وایت هاک با شرکت‌های آمریکایی برای شناسایی و افشای خطر امنیت سایبری میان ۵۰ پیمانکار بسیار مهم خود روی مشتری متمرکز است. این اقدام به‌عنوان اولین تبادل آنلاین امنیت سایبری در جهان باعث توانمندسازی شرکت‌های کوچک و متوسط برای اقدامات هوشمند در برابر جرم‌های سایبری شده است. فاز اولیه قرارداد باید در ماه می سال جاری آغاز و در یک دوره ۴۵ روزه اجرایی شود.

این شرکت بین‌المللی چارچوب خطر سایبری ۳۶۰ خود را ترویج کرده و با همکاری (BitSight) و (Interos) توسعه داده است. درآمد حاصل از این قرارداد علاوه بر بازده یک میلیون دلاری در حال حاضر تحت قرارداد پلت فرم آنلاین این صرافی و مشاوره کسب‌وکار است. درآمد کل قرارداد تا به امروز ۱٫۳۲۵ میلیون دلار رسیده است.

به‌عنوان بخشی از فروش، رتبه‌بندی ریسک سایبری متناسب با ۵۰ شرکت زیرمجموعه مشتری متصل به صرافی یادشده، به نمایش خطرات سایبری فوری کمک می‌کند. با استفاده از تخصص در تجزیه‌وتحلیل اطلاعات باز و نظارت بر شرکای چارچوب مذکور، مشتریان با بازخورد و بینش‌های ویژه روبرو می‌شوند.

براساس اطلاعیه شرکت، این چارچوب ابتدا برای تولیدکنندگان عمده، بانک‌ها، پیمانکاران فدرال و هزار شرکت خوش‌شانس برای ارائه خطرات سایبری مرتبط با شرکت‌های زنجیره تأمین عملی می‌شود.

تری رابرتز (Terry Roberts)، رئیس اجرایی وایت هاک، اظهار داشت:

ضعیف‌ترین پیوند برای شرکت‌های پیچیده و بزرگ اغلب پیمانکاران کوچک و متوسط و فروشندگان و یا شرکت‌های زنجیره تأمین هستند. چارچوب خطر سایبری ۳۶۰ ما به‌طور خاص برای شناسایی و مقابله با این خطرات طراحی‌شده است و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این دیدگاه مهم و فوری در مورد خطرات سایبری را در مقیاسی بزرگ برای ۱۰ موسسه مالی برتر آمریکا فراهم می‌کنیم.

رابرتز در ادامه گفت:

ما انتظار داریم که این قرارداد بازار آنلاین و خدمات منحصربه‌فرد ما را به حداقل ۵۰ شرکت کوچک و متوسط معرفی کند که با نیاز به کمک ما، فرصت‌های آینده را برای وایت هاک و چارچوب خطر سایبری ۳۶۰ در کوتاه‌مدت معرفی کند. البته باید اشاره کرد که این صرافی بین‌المللی هنوز در مراحل اولیه است و هر چیزی می‌تواند اتفاق بیافتد، بنابراین سرمایه‌گذاران باید با توجه به این سهام برای نمونه‌های خود، به دنبال مشاوره مالی حرفه‌ای باشند.